حاجیه خانم مطهری اقدم همسر شهید والامقام حاج ذکی بهفر و مادر معظم شهید والامقام محمدرضا بهفر از اداره بنیاد شهرستان اردبیل به رحمت ایزدی پیوست.

به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل»، با نهایت تاسف و تاثر شادروان حاجیه خانم مطهری اقدم» همسر گرامی شهید گرانقدر حاج ذکی بهفر» و مادر معظم شهید والامقام محمدرضا بهفر» دعوت حق را لبیک گفت و به رحمت ایزدی پیوست.

پیکر پاک این همسر و مادر صبور و فداکار ساعت 11 امروز با حضور مدیر کل و همکاران بنیاد، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، مدیران و مسئولان ادارات، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم قدرشناس تشیع و در گار شهدای بهشت فاطمه (س) جوار شهیدانش به خاک سپرده می شود.
مجلس شب دفن شامگاه امشب و مجلس ترحیم به همین مناسبت روز پنجشنبه مورخ 98/12/15 ساعت 14 بعدازظهر در مسجد حضرت ولی عصر(عج) برگزار می شود.
من راه خودم را با آگاهی کامل انتخاب کردم
شهید والامقام حاج ذکی بهفر در فرازی از وصیت نامه خود می نویسد: من راه خودم را با آگاهی کامل انتخاب کردم . همه می دانند که راه ما راه امام حسین علیه السلام بوده و می باشد. از همه به خصوص از فرزندانم و دامادهایم می خواهم که با تمام توان خود در راه اسلام و انقلاب اسلامی تلاش و کوشش کنند. از همه می خواهم دعا برای سلامتی امام عزیز را فراموش نکنند.»
واقعا شهادت سعادت است
گزیده ای از وصیت نامه شهید معظم محمد رضا بهفر: مادر جان دعا کن که خداوند متعال فرزندت را از شهدای اسلام قرار دهد. ما هم برای آزمایش و امتحان به این دنیا آمده ایم. واقعا شهادت سعادت است. من ننگ می دانم که راحت در رختخواب بمیرم.
نمازهای جمعه و جماعات را به شما وصیت می کنم. قدر امام و امت و انقلاب را بدانید. خوبی ها را از من بپذیرید و از بدی ها بگذرید. از تمامی همسنگرانم در پشت جبهه می خواهم که راه شهدا را ادامه بدهند.
پدر و فرزندی که با هم آسمانی شدند
 شهید والامقام حاج ذکی بهفر متولد 25 اسفند 1321 و شهید گرانقدر محمدرضا بهفر متولد چهارم بهمن 1346 پدر و فرزندی که از طریق بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دفعات مختلف در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافتتند و در مهر و آبان 1362 در مناطق عملیاتی مریوان و بانه به درجه عالی شهادت رسیدند.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها